Kontakt | | | |

Bądźcie odpowiedzialni za ład społeczny i moralny, ład myśli i uczuć, odpowiedzialni za przyjęte na siebie obowiązki, za miejsce, jakie zajmujecie w ojczyźnie, w narodzie, w państwie, w życiu zawodowym. Tą drogą idzie się do wielkości.
Stefan Kardynał Wyszyński, Prymas Polski

Bo do tanga trzeba dwojga …

Nauka bliskości i pogłębionych relacji małżeńskich połączona z poznaniem tanga argentyńskiego miała miejsce w Eranova Miejsce Kreatywnej Aktywności w ramach Tygodnia Małżeństwa.

Małżeńskie tango jest ciekawą formą wspólnego spędzania wolnego czasu. Poprzez taniec małżonkowie doświadczali wzajemnej bliskości, odkrywali przyjemność z bycia razem i budowali głębsze relacje małżeńskie. Uwierzcie – każdy może tańczyć tango!

Jesteśmy przekonani, że tango, które jest nastawione na relacje, bardzo zbliża małżonków. Może z całą pewnością stać się małżeńską pasją!

Eranova Miejsce Kreatywnej Aktywności bez wątpienia wybór miejsca był strzałem w dziesiątkę! Dziękujemy Przemek & Martyna za wsparcie jakie od Was otrzymaliśmy i zaangażowanie w prowadzone przez Was zajęcia.

https://www.facebook.com/CivitasOlsztyn/videos/2099257320286538/