Kontakt | | | |

Bądźcie odpowiedzialni za ład społeczny i moralny, ład myśli i uczuć, odpowiedzialni za przyjęte na siebie obowiązki, za miejsce, jakie zajmujecie w ojczyźnie, w narodzie, w państwie, w życiu zawodowym. Tą drogą idzie się do wielkości.
Stefan Kardynał Wyszyński, Prymas Polski

Prezentacja kolejnej prelegentki warsztatów – Wioletta Przybyszewska

Odkrywamy kolejne karty i prezentujemy następną prelegentkę – Wioletta Przybyszewska

Podpowie Ci, jak zrozumieć siebie, wprowadzać zmiany wewnętrzne i kształtować swoje relacje. Wiola wskaże Ci, jak: rozpoznać własne potrzeby i je realizować, budować spójną wizję i cele życiowe, planować i ustalać priorytety, rozpoznać i rozwijać swoje moce strony …

Poznaj lepiej naszą prelegentkę: właścicielka Olsztyńskiego Instytutu Psychoterapii. Psycholog, psychoterapeuta, mediator rodzinny, teolog, pedagog, certyfikowany terapeuta Żywej Nadziei Mount Joy College. Ukończyła magisterskie studia psychologiczne o specjalizacji psychologia kliniczna w SWPS w Warszawie, czteroletnie podyplomowe studia z psychoterapii integratywnej oraz szkolenie z krótkoterminowej terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Związana ze Stowarzyszeniem Psychologów Chrześcijańskich. Zajmuje się psychoterapią indywidualną i grupową, terapią par oraz działalnością psychoedukacyjną.