Kontakt | | | |

Bądźcie odpowiedzialni za ład społeczny i moralny, ład myśli i uczuć, odpowiedzialni za przyjęte na siebie obowiązki, za miejsce, jakie zajmujecie w ojczyźnie, w narodzie, w państwie, w życiu zawodowym. Tą drogą idzie się do wielkości.
Stefan Kardynał Wyszyński, Prymas Polski

40. PIELGRZYMKA KATOLICKIEGO STOWARZYSZENIA „CIVITAS CHRISTIANA” NA JASNĄ GÓRĘ

 

Szanowni Państwo!

Zbliża się jubileuszowa, 40. Pielgrzymka Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” na Jasną Górę. Jest to wyjątkowy czas spotkania z Matką Jasnogórską i Jej Synem.

28 maja 2020 r., w rocznicę śmierci naszego patrona – Prymasa Tysiąclecia, o 13:30 w kaplicy Jasnogórskiej odprawiona zostanie uroczysta Msza św. w intencji Stowarzyszenia i Grupy INCO S.A. Eucharystii przewodniczyć będzie JE ksiądz arcybiskup Wacław Depo, Metropolita Częstochowski.

Wszystkich członków i sympatyków serdecznie zapraszamy do duchowego pielgrzymowania za pośrednictwem mediów elektronicznych. Msza św. będzie transmitowana w TV TRWAM: www.tv-trwam.pl/na-zywo, na VOD TV: www://vod.tvp.pl/, na stronie internetowej Jasnej Góry: www.jasnagora.pl/pl/media/na-zywo/ oraz na falach Radia Jasna Góra.

Liczymy na Waszą duchową obecność u tronu Królowej Polski!