Kontakt | | | |

Bądźcie odpowiedzialni za ład społeczny i moralny, ład myśli i uczuć, odpowiedzialni za przyjęte na siebie obowiązki, za miejsce, jakie zajmujecie w ojczyźnie, w narodzie, w państwie, w życiu zawodowym. Tą drogą idzie się do wielkości.
Stefan Kardynał Wyszyński, Prymas Polski

Jak zarządzać finansami po Bożemu

Katolickie Stowarzyszenie „CIVITAS CHRISTIANA” Oddział w Ostródzie organizuje spotkanie poświęcone zarządzaniu finansami po Bożemu. Podczas tego spotkania odnajdziesz nadzieję i dostaniesz narzędzia, które pomogą Ci wyjść z długów i uzyskać kontrolę nad Twoimi finansami. Znajdziesz pomysły na to, jak zaoszczędzić i dowiesz się, jak dojść do wolności finansowej.

Bez względu na to, jak zagmatwana jest teraz Twoja sytuacja ekonomiczna, Bóg wskaże Ci z niej wyjście!

Do głoszenia konferencji zostali zaproszeni Grażyna i Andrzej Michalczyk są małżeństwem od 37 lat i rodzicami. Posługują między innymi organizując i prowadząc seminarium „Finanse po Bożemu”. Są liderami i wykładowcami Edukacji Finansowej Crown. Prowadzą kursy finansowe Crown.

Spotkanie odbędzie się 23 maja br. (czwartek) o godzinie 17:00 w Domu Katechetycznym przy parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Ostródzie.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.