Kontakt | | | |

Bądźcie odpowiedzialni za ład społeczny i moralny, ład myśli i uczuć, odpowiedzialni za przyjęte na siebie obowiązki, za miejsce, jakie zajmujecie w ojczyźnie, w narodzie, w państwie, w życiu zawodowym. Tą drogą idzie się do wielkości.
Stefan Kardynał Wyszyński, Prymas Polski

Warsztaty taneczne „Bo do tanga trzeba dwojga…”

„Bo do tanga trzeba dwojga…”

Chcielibyśmy zaproponować ciekawą formę spędzania wolnego czasu, bycia ze sobą, pogłębiania więzi małżeńskiej, realizowania wspólnej pasji.

Pasjonująca przygoda w rytmach tanga, którą poprowadzą profesjonalni tancerze szkoły tańca. Zajęcia taneczne, dzięki którym dowiesz się jak być mężczyzną, kobietą, parą w tangu; jak kształtują się nasze role w tańcu i w życiu; jak istotne jest znaczenie świadomości ciała, kontaktu, wzajemnego wsłuchiwania się w siebie; jak współpracować a nie walczyć w związku. Po zajęciach nie zostaniesz od razu mistrzem parkietu, ale na pewno nawiążesz pełniejsze porozumienie pozawerbalne z żoną/mężem.

Prowadzący:

Przemek Świercz swoją karierę taneczną rozpoczął w środowisku tańca ulicznego. Uczestniczył w warsztatach u czołowych nauczycieli tańca z Polski, Stanów Zjednoczonych, Francji, Niemiec czy Japonii. Jako nauczyciel tańca działał prowadząc regularne zajęcia, warsztaty oraz lekcje indywidualne we współpracy z licznymi szkołami tańca, grupami tanecznymi oraz Państwową Szkołą Muzyczną w Olsztynie. Ostatecznie ukierunkował swój rozwój w stronę tańców afro-latynoskich takich jak tango, kizomba, zouk, semba oraz tarraxinha. W tańcu w parze skupia się w największym stopniu na technikach umiejętnego
i swobodnego prowadzenia/podążania.

Martyna Siwiec swoje doświadczenie w tańcu w parze rozpoczęła od nauki salsy i bachaty. Choć w wolnych chwilach dalej rozwija się w tym stylu tanecznym, to z czasem jej specjalizacją okazała się kizomba i tango argentyńskie. Wraz z Przemkiem prowadzili już kizombowe kursy regularne, a także występowali w cyklicznych pokazach autorskich promujących ich style taneczne.
Przemka i Martynę łączy chęć tanecznego eksperymentowania, poszukiwania własnej ekspresji i dążenie do dynamicznej zabawy muzyką. W tańcu liczy się dla nich przede wszystkim wspólna zabawa i improwizacja w muzyce, szacunek, zaufanie i porozumienie. Są otwarci na nowości, eksperymentują, odkrywają i wyrażają własne emocje, co czyni ich taniec oryginalnym i nieprzewidywalnym, a niekiedy hipnotyzującym.

Sami zobaczcie jak tańczą:

http://taniec.eranova.pl/85,Tango-Argentino-dla-poczatkujacych-zobacz-filmik.html

Termin: czwartek 08.02.2018 r., godz. 18.00-18.45

Lokalizacja: Eranova Miejsce Kreatywnej Aktywności, al. Obrońców Tobruku 3 w Olsztynie

Cena: 15 zł od pary

Liczba miejsce: brak miejsc

Prosimy o zgłoszenia przez wypełnienie poniższego formularz. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Państwa dane będą wykorzystane wyłącznie do kontaktu w ramach Tygodnia Małżeństwa.

 

Ważne: W czasie warsztatów organizujemy opiekę dla dzieci od 5 lat.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]