Kontakt | | | |

Bądźcie odpowiedzialni za ład społeczny i moralny, ład myśli i uczuć, odpowiedzialni za przyjęte na siebie obowiązki, za miejsce, jakie zajmujecie w ojczyźnie, w narodzie, w państwie, w życiu zawodowym. Tą drogą idzie się do wielkości.
Stefan Kardynał Wyszyński, Prymas Polski

Warsztaty „Bigos małżeński. Jak się dogadać?”

Warsztaty „Bigos małżeński. Jak się dogadać?”

To warsztaty o dialogu małżeńskim. W dobie kryzysu sztuki rozmowy (zastępują ja dzisiaj, maile, smsy i tweety) warsztaty stanową pomoc bogate w przykłady i ćwiczenia.

Odpowiemy na pytania:

Czy warto ze sobą rozmawiać?

Dlaczego ze sobą nie rozmawiamy?

Jak słuchać, aby usłyszeć?

Jak mówić, aby nie ranić?

Prowadzący: Joanna i Norbert Dawidczykowie

„Jesteśmy małżeństwem od 2001 r. i każdy kolejny dzień małżeńskiego kroczenia razem jest dla nas wielką radością i darem. Mamy troje dzieci na ziemi: Frania, Marysię i Basię oraz jedno w Niebie – Ignasia. Od 1997 r. jesteśmy związani z Odnową w Duchu Świętym. Od ponad 10 lat czujemy się szczególnie wezwani do posługi na rzecz rodzin, a głównie małżeństw, które chciałyby odkurzyć małżeńską miłość lub naprawić to i owo w swoim związku. Z tego powodu w ciągu roku w różnych rejonach Polski współprowadzimy tygodniowe rekolekcje dla rodzin i dla narzeczonych. Dodatkowo organizujemy także wyjazdowe weekendy dla rodzin oraz stacjonarne dni skupienia, randki małżeńskie i konferencje tematyczne. Możemy śmiało powiedzieć, że pomoc małżeństwom stała się naszą misją i pasją.”

www.dawidczykowie.pl

Warto zobaczyć nagranie:

https://www.youtube.com/watch?v=Wal0glUltS8

Termin: poniedziałek 12.02.2018 r., godz. 17.00-19.30

Lokalizacja: Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Warmińskiej ul. Kopernika 47, Olsztyn

Cena: 30 zł od pary

Liczba dostępnych miejsc: 3 par

Uwaga: w trakcie spotkania organizujemy opiekę nad dziećmi od 5 roku życia, po zgłoszeniu na e-melia tydzienmalzenstwa@civitaschristiana.pl

Prosimy o zgłoszenia przez wypełnienie poniższego formularz. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Państwa dane będą wykorzystane wyłącznie do kontaktu w ramach Tygodnia Małżeństwa.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]