Kontakt | | | |

Bądźcie odpowiedzialni za ład społeczny i moralny, ład myśli i uczuć, odpowiedzialni za przyjęte na siebie obowiązki, za miejsce, jakie zajmujecie w ojczyźnie, w narodzie, w państwie, w życiu zawodowym. Tą drogą idzie się do wielkości.
Stefan Kardynał Wyszyński, Prymas Polski

Jak rozmawiać z dzieckiem o Bogu?

Jak rozmawiać z dzieckiem o Bogu? – na to pytanie próbowaliśmy odpowiedzieć na spotkaniach w Olsztynie i Ostródzie.

Na spotkaniu rodzice mogli poznać proste sposoby budowania relacji ich dziecka z Bogiem, jak pokazać, że Bóg jest miłosierny, kochający, dobry.
Pod czas spotkania padło wiele kwestii ale pamiętajmy, że ,,Muszą zderzyć się dwie rzeczy. Rodzice muszą być blisko Pana Boga i blisko swego dziecka. Wtedy dokona się wszystko to, co ma się dokonać” – wyjaśniała pani Aleksandra Karasowska.

Jesteśmy bardzo wdzięczni pani Aleksandrze za wspaniały wykład, że odwoływała się pani do własnych doświadczeń i świadectw innych rodziców.

Serdecznie dziękujemy partnerom Duszpasterstwu Rodzin Archidiecezji Warmińskiej, Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom i Rodzinie ARKA, Klubowi Aktywnej Rodziny Pajacyk za pomoc w organizacji. Patronom medialnym: Posłańcu Warmińskiemu Radiu Plus, Naszemu Olsztyniakowi, wiara.wm.pl za promocję wydarzenia.
Serdeczne podziękowania kierujemy również do Parafii Konkatedralnej pw. Św. Jakuba w Olsztynie za udostępnienie Centrum Św. Jakuba w Olsztynie oraz Zespołu Szkół Salezjańskich im. Św. Dominika Savio w Ostródzie za udostępnienie sali. Katolickiemu Zespołowi Edukacyjnemu im. Świętej Rodziny w Olsztynie dziękujemy promocję za zaproszenie rodziców.

Słowa uznania kierujemy również do wszystkich obecnych w spotkaniu, dziękujemy za aktywny udział w dyskusji.

Wkrótce zamieścimy na stronie i profilu Facebook nagranie audio z spotkania.