Kontakt | | | |

Bądźcie odpowiedzialni za ład społeczny i moralny, ład myśli i uczuć, odpowiedzialni za przyjęte na siebie obowiązki, za miejsce, jakie zajmujecie w ojczyźnie, w narodzie, w państwie, w życiu zawodowym. Tą drogą idzie się do wielkości.
Stefan Kardynał Wyszyński, Prymas Polski

Warsztaty plastyczne pod hasłem „Miłość w rodzinie, nigdy nie zginie” w ramach Warmińsko Mazurskich Dni Rodziny, w suskim Oddziale.

26 maja 2017 Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana w Suszu i Suski Ośrodek Kultury zorganizowali warsztaty plastyczne pod hasłem „Miłość w rodzinie, nigdy nie zginie” w ramach Warmińsko Mazurskich Dni Rodziny. Dzieci najpierw posłuchały o miłości i rodzinie, następnie wykonały prace artystyczne, związane z tematem. Spotkanie zapoczątkowało również konkurs plastyczny, pod tym samym hasłem. Rozwiązanie konkursu nastąpi 14 czerwca, podczas rodzinnego spotkania w sali SOK-u, gdzie odbędzie się turniej w grę planszową Rummikub, rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród, oraz wernisaż wystawy pokonkursowej. Słodki poczęstunek umilał dzieciom tworzenie ich dzieł.