Kontakt | | | |

Bądźcie odpowiedzialni za ład społeczny i moralny, ład myśli i uczuć, odpowiedzialni za przyjęte na siebie obowiązki, za miejsce, jakie zajmujecie w ojczyźnie, w narodzie, w państwie, w życiu zawodowym. Tą drogą idzie się do wielkości.
Stefan Kardynał Wyszyński, Prymas Polski

Tydzień Małżeństwa

Z przyjemnością pragniemy zaprosić wszystkie chętne małżeństwa na wydarzenia w ramach Tygodnia Małżeństwa jest to inicjatywa międzynarodowa prowadzona od 1997 r. promująca szczególną, komplementarną więź kobiety i mężczyzny, odbywa się równolegle w 22 krajach zawsze w tym samym terminie: 7-14 lutego.

W 2018 roku będzie organizowany po raz czwarty w Polsce w 12 miastach, a po raz pierwszy w Olsztynie w dniach 7-13 lutego 2018 r.

Ideą projektu Tydzień Małżeństwa jest czas dla DWOJGA – najbliższych sobie osób, którym codzienność może trochę zatarła intensywność najpiękniejszych relacji.

Naszym celem jest propagowanie idei trwałej, bliskiej i satysfakcjonującej relacji małżeńskiej we współczesnym świecie.

Promocja instytucji małżeństwa realizuje się w czterech obszarach: duchowym, kulturalnym, edukacyjnym i rekreacyjnym.

Przygotowaliśmy dla Państwa dużo atrakcyjnych możliwości spędzenia czasu we dwoje, z szczegółową informacją o wydarzeniach można zapoznać się klikając w zakładkę Tydzień Małżeństwa umieszczoną po prawej na stronie.

Na część wydarzeń wymagana jest rejestracja, decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja udziału przez formularz zgłoszeniowy umieszczony pod opisem wydarzenia.

 


Oto lista wydarzeń na które serdecznie zapraszamy. Kliknij, dowiedz się więcej… i WEŹ UDZIAŁ!!!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]